Таким в різний час бачилось майбутнє міжзоряних подорожей
12 Вересня , 2017
Вчені створили першу мікросхему квантової пам’яті
12 Вересня , 2017

В Шанхаї побудували полігон для тестування дронів

Після того, як безпілотні літальні апарати стали популярною розвагою серед китайців, уряд країни почав замислюватися про введення реєстрації дронів. Крім того, в розробці знаходяться і правила користування дистанційно керованими літальними апаратами.

З червня 2017 року китайські любителі безпілотників зобов’язані реєструвати всі апарати, чия вага перевищує 250 грамів, а для того, щоб власники змогли вивчити можливості пристроїв, Асоціація власників повітряних суден посприяла будівництву спеціального полігону поблизу Шанхаю.

На сході Китаю зареєстровано більше ста великих виробників літальних апаратів. Працюють ці підприємства не тільки на експорт, а й створюють продукцію для внутрішнього ринку. Зараз у Східному Китаї зареєстровано понад 120 тисяч дронів, тому їх потрібно десь обкатувати.

«- Полігон стане чудовим місцем, де кожен власник зможе освоїти тонкощі управління безпілотником і вивчити правила їх експлуатації», — цитує главу Асоціації власників повітряних суден China Daily.

Крім того, така випробувальна база дозволить протестувати апарати не тільки власникам, але і виробникам. Всі польоти на полігоні проходять на висоті до 150 метрів під спостереженням фахівців, що забезпечують безпеку відвідувачів.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline