В США запустили українську ракету-носій Antares
12 Листопада , 2017
Uber показала відео літаючого таксі, яке створить спільно з NASA
13 Листопада , 2017

В Південній Америці запустили ракету Vega з українським двигуном

У Південній Америці (Французька Гвіана) успішно запустили ракету-носій Vega з двигуном українського виробництва. Про це в Facebook написав президент України Петро Порошенко.

“Європейська ракета-носій Vega з українським двигуном успішно стартувала з космодрому Куру у Французькій Гвіані”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що маршовий двигун РД-843 4-го ступеня ракети-носія розроблений Державним підприємством “Конструкторське бюро” Південне “і виготовлена ​​українським підприємством” Південний машинобудівний завод ім. А.Н. Макарова “.

Відзначається, що з 2012 року Vega вивела на орбіту 25 супутників для 19 замовників по всьому світі.

За даними Focus, в 2004 році українське Державне конструкторське бюро “Південне” отримало право поставляти ракетні двигуни для ракети-носія Vega в рамках контракту з італійською компанією Avio. “Південне” розробляє маршовий двигун РД-843, що входить до складу рідинної рухової установки розгінного блоку ракети-носія і призначений для створення тяги, керування вектором тяги по тангажу і рисканню, маневрування розгінного блоку, відведення розгінного блоку з орбіти.
“Південне” протягом чотирьох років працювало над створенням унікального розгінного блоку – рідинного ракетного двигуна четвертого ступеня РД-843 з тягою 250 кг.
Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline