Вкручений в люстру проектор зробить зі столу — «комп’ютер»
11 Липня , 2017
Створена нова надтонка камера, яка робить знімки без використання оптичних лінз
11 Липня , 2017

В наступному році бургери для американців будуть робити роботи

Перевертання смажених котлет і приготування бургерів з нечисленних інгредієнтів — досить нудне і безрадісне заняття. Не дивно, що ті, хто хоча б рік відстояв біля плити на посаді кухаря, відповідального за цей вид страв, без жалю звільняються, проклинаючи усе кухонне начиння і нещасні бутерброди з кунжутом. Але вже в наступному році на зміну нещасним людям прийдуть роботи, створені спеціально для того, щоб смажити котлетки і поливати їх кетчупом з майонезом.

Невеликий стартап Miso Robotics почав робити роботів Flippy з готових маніпуляторів, обладнаних датчиками та камерами. Досить проста конструкція працює під власним програмним забезпеченням, розробленим фахівцями компанії, і служить одній меті — смажити м’ясо на грилі, визначаючи ступінь його готовності за допомогою машинного навчання та комп’ютерного зору.

Розробники запевняють, що до початку поставок навчать свої робоманіпулятори шаткувати овочі, картоплю, а ще справлятись з фритюрницею. До початку 2018 року в Miso Robotics збираються налагодити серійне виробництво і до 2020 року забезпечити роботами близько 50 закладів швидкого харчування в США.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: