Знайдено спосіб «перепрограмувати» клітини для лікування захворювань
15 Серпня , 2017
Запропонований проект «зоряного затемнення», яке допоможе розгледіти екзопланети
16 Серпня , 2017

В метро Пекіну почались випробування потягу на магнітній подушці

Розробка нових швидших і економічніших засобів пересування йде повним ходом. Але якщо великі гіганти на кшталт Tesla досі не спрямовані на масовий ринок, то розробки вчених з Китаю цілком можуть припасти до смаку звичайним людям, адже вони спрямовані на сферу громадського транспорту. Наприклад, нещодавно в Пекіні почались випробування швидкісного потягу на магнітній подушці, призначеного для місцевого метрополітену.

Як повідомляється, на даному етапі потяг буде курсувати по гілці метро S1, а довжина відрізка залізничного полотна, побудованого по технології магнітної левітації, буде становити лише 10 кілометрів. Зараз заявлена максимальна швидкість руху потяга дорівнює 100 кілометрів на годину, а один вагон складу може вмістити до 150 осіб. Основними перевагами поїзда є практично повна безшумність при русі і відсутність шкоди для навколишнього середовища.

Сам потяг був розроблений китайською компанією CRRC Dalian за сприяння експертів Південно-західного транспортного університету, для виробництва використовувались, також, запчастини іноземних виробників. У найближчі плани експертів входить будівництво нових залізничних гілок для руху потягів на магнітній подушці, а також розробка потягів такого типу, які могли б розвивати швидкість до 600 кілометрів на годину. Згідно з наявною інформацією, нові потяги мають з’явитись не пізніше 2020 року, а нові гілки метро зв’яжуть передмістя Пекіну з його центром.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline