Хакер Geohot розробив автомобільний «фітнес-трекер» за 88 доларів
15 Липня , 2017
Virgin Galactic відправить в політ космічних туристів в 2018 році
15 Липня , 2017

В Китаї зійшов на воду перший рятувальний катер-безпілотник

Перший самохідний рятувальний катер, здатний без сторонньої допомоги ходити по річках, озерах і морях, спущений на воду в провінції Анхой — там він буде патрулювати великі водойми, які є популярними серед туристів і місцевих жителів місцями відпочинку.

Розробники рятувального безпілотного судна пояснили, що на борту катера встановлені камери і інфрачервоні сенсори, завдяки яким човен вміє відшукувати у воді рухомих людей. Після того як всі плавці виявлені, катер-безпілотник починає за ними пильно стежити. Якщо раптом хтось запливе за буї, катер моментально розраховує місце розташування людини, надсилає дані і сигнал тривоги в командний центр і викликає бригаду рятувальників.

Розробник катеру Ю Яндао пояснив, що раніше в Китаї таких судів не робили, так як у китайських розробників не було достатнього досвіду для створення ПЗ, яке може керувати човном на такому рівні. До цього китайські водні безпілотники могли лише збирати дані про погоду, навколишнє середовище і вести відеоспостереження.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: