Hyperloop One успішно протестувала надшвидкісну капсулу
19 Липня , 2017
Найдальші авіаперельоти в світі
20 Липня , 2017

В Китаї випробували перший ударний безпілотник власного виробництва

Китайські інженери працювали над новим розвідувально-ударним безпілотним літальним апаратом на протязі декількох років. Тепер він повністю готовий і скоро буде запущений в серійне виробництво. Поки ж він проходить тестування і нещодавно завершив перші льотні випробування.

Літальний апарат CH-5 показували на міжнародному авіасалоні у місті Чжухай ще в минулому році — тоді прототип не літав, але розробники заявляли, що він буде здатний вести спостереження, патрулювати місцевість, здійснювати позиціонування цілей і, при наявності відповідного обладнання, навіть вести по цим цілям вогонь.

— За минулий рік в конструкцію внесли безліч змін і додали безпілотнику нові можливості, зробивши його одним з кращих в світі серед апаратів свого класу — зазначив у бесіді з новинним агентством Сіньхуа один з конструкторів CH-5 Ші Вань, співробітник Академії аерокосмічної аеродинаміки.

Розмах крил апарату становить 21 метр, при цьому він може нести на собі до тони вантажу, перебуваючи при цьому в повітрі до шістдесяти годин. При цьому, згідно із запевненнями розробників, максимальна дальність польоту БПЛА становить більше 10000 кілометрів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: