Китайський стартап почне продавати електромобілі за 7000 доларів
26 Червня , 2017
До 2050 року чисельність населення Землі складе 9,7 мільярдів людей
26 Червня , 2017

В Китаї ведеться будівництво найбільшої в світі плаваючою сонячної електростанції

В даний час у Китаї ведеться будівництво найбільшої в світі плаваючою сонячної електростанції. Зараз у складі цієї електростанції перебуває 166 тисяч сонячних батарей, встановлених на пов’язаних один з одним плаваючих понтонах, сумарна потужність електростанції становить 40 МВт, а до вересня цього року її потужність складе рекордні 150 МВт.
Сонячна електростанція Sungrow, розташована в районі міста Хуайнань (Huainan), була розташована на поверхні штучного озера, що утворилось в результаті просідання землі в області однієї зі старих вугільних шахт. Вона є не єдиною плаваючою сонячною електростанцією в світі, подібні проекти вже реалізовані або знаходяться в стадії реалізації в Японії, Великобританії та Ізраїлі. Але китайський проект виділяється з усього ряду своєю масштабністю.
Плаваючі сонячні електростанції мають ефективність, що на 5-10 відсотків перевищує ефективність сонячних електростанцій, встановлених на поверхні Землі. Це відбувається за рахунок того, що поверхня води відображає деяку частину сонячного світла, яка знову потрапляє на поверхню сонячних батарей. Але найголовнішим є те, що вода, що випарувалась з поверхні водойми, додатково охолоджує фотогальванічні елементи, які починають працювати набагато ефективніше.
І на закінчення слід зазначити, що даний проект був реалізований китайською компанією Sungrow, другим за величиною в світі виробником фотогальванічних елементів сонячних батарей і інверторів-перетворювачів до них.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline