Tesla патентує нову систему для швидкої заміни батарей електромобіля
19 Вересня , 2017
Вугільні електростанції США стануть збитковими до 2021 року
19 Вересня , 2017

В Китаї розробили безпілотний бойовий вертоліт

Новітня розробка Авіаційно-промислової китайської корпорації була представлена на виставці China Helicopter Expo, що проходила в місті Тяньцзінь. Безпілотний вертоліт AV500W, створений фахівцями корпорації, розроблений для ведення розвідки і бойових дій, тому буде випускатись в двох версіях. Бортові гармати, встановлені на ньому, дозволяють атакувати піхоту і військову техніку, оснащену легкою бронею.

Довжина гелікоптера — 7,2 метра, при цьому він може підняти в повітря до 120 кілограм зброї і вантажів. Повідомляється, що вертоліт-розвідник через значно легшу вагу зможе протриматись в повітрі до восьми годин. Його бойовий «товариш» у повному обмундируванні здатний літати до чотирьох годин. Обидві моделі розраховані на польоти при висоті до чотирьох кілометрів, а максимальна швидкість гелікоптерів становить близько 170 кілометрів на годину.

Бойова версія гелікоптера укомплектована радіолокаційним обладнанням і системою самонаведення для ракет класу «повітря — земля». Всього таких ракет може бути чотири — більше вертоліт не підніме, зате зможе випускати їх по цілях, розташованих на відстані до п’яти кілометрів. Крім того, AV500W обладнаний кулеметом і відсіком для бомб.

«Вертоліт може виявитись корисним в самих різних ситуаціях, у тому числі при патрулюванні кордону, антитерористичних операціях, підтримці з повітря в невеликих військових операціях», — розповів China Daily один з розробників AV500W.

На літальні апарати такого типу є певний попит, але на ринку подібних гелікоптерів не так багато, тому розробники хочуть скласти конкуренцію наявним у продажу аналогам. У серпні AV500W вже пройшов льотні випробування, а повністю протестувати вертоліт в корпорації розраховують до кінця цього року. За словами розробників, до серійного виробництва обидві моделі будуть готові вже в наступному році.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline