Компанія Moller продає старий літаючий автомобіль, щоб створити новий
17 Липня , 2017
10 приголомшливих речей, надрукованих на 3D-принтерах
17 Липня , 2017

В Китаї розпочата 200-денна симуляція проживання на іншій планеті

Нещодавно в Китаї почалось проведення експерименту Lunar Palace 365, 200-денної симуляції проживання на іншій планеті. В рамках цього експерименту четверо китайських студентів будуть жити в ізоляції, використовуючи тільки ті ресурси, які можна добути з навколишнього середовища на Місяці або на Марсі. Це означає, що необхідний для дихання кисень буде вироблятись плантаціями живих рослин, вся рідина буде циркулювати по замкнутому контуру і багато іншого, схожого з дуже обмеженими ресурсами.
Як і у випадку з іншими подібними симуляціями, головним аспектом експерименту Lunar Palace 365 стане психологічний аспект. Учасникам експерименту щодня будуть ставити певні завдання і умови для мотивації їх якнайшвидшого виконання. І в результаті експерименту вченими будуть встановлені всі аспекти впливу на психологічний і фізичний стан людей тривалого перебування в невеликому замкнутому просторі, ізоляції від друзів і рідних, життя в умовах відсутності сонячного світла і т. п.
Експеримент Lunar Palace 365 не є найтривалішим подібним експериментом, але його результати будуть вкрай важливі для Китаю (який, як нам добре відомо, має плани щодо створення власної колонії на Місяці і на Марсі) для відправки експедицій в дальній космос, що передбачає перебування нечисленної групи людей в умовах ізоляції протягом тривалого часу.

Картинки по запросу Lunar Palace 365

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline