В рамках турніру Robo One були проведені перші поєдинки між автономними двоногими гуманоїдними роботами
9 Квітня , 2017
Електричні автобуси стали дешевше дизельних і захоплять ринок протягом 10 років
9 Квітня , 2017

В Кіровоградській області будують одну з найбільших сонячних електростанцій в Україні

В Бобринці (Кіровоградська область) будують одну з найбільших в Україні фотоелектричних електростанцій.

Вона буде виробляти 17 мегават «чистої» електроенергії. Зараз на території ведуться підготовчі роботи, передає канал “Новини Кіровоградщини”.

Нова СЕС буде займати площу в,  майже, тридцять гектарів, яка раніше використовувалась для випасу худоби, а останні кілька років пустувала. Плани побудувати тут сонячну електростанцію у місцевої влади з’явились 2 роки тому. Землю передали інвесторам, однак тоді роботи так і не почались. В кінці 2016-го, місцева влада знайшла нових інвесторів. Вони, з березня почали будівельні роботи.

До зведення електростанції залучені фахівці з інших областей і місцевих жителів. Будівництво забезпечить роботою три соті бобринчан. Всі роботи оплачують інвестори.

На даному етапі, на території об’єкта встановлюють паркан, готують інфраструктуру і монтують бетонні конструкції. Вже встановлена одна сонячна панель – вона забезпечує будівельників світлом і енергією для електроінструментів. Решту почнуть монтувати протягом місяця.

На тридцяти гектарах розмістять більше шістидесяти тисяч сонячних панелей. Запуск сонячної електростанції планується на червень.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline