Dethleffs e-home: електричний автодім на сонячних батареях
5 Жовтня , 2017
Дрон-спелеолог Tilt Ranger може літати і їздити під землею
5 Жовтня , 2017

В Канаді розроблено смартфон для всієї родини «три в одному»

Група дослідників з університетів Калгарі, Ватерлоо і Дартмутського коледжу (Канада) розробила модульний смартфон, що складається з трьох гаджетів – основного і двох периферійних. Його головний плюс в тому, що ним одночасно можуть користуватись декілька осіб.

З основного модуля користувач може керувати доступом до додатків на периферійних, контролюючи «картинку» на їх екранах. Периферійні смартфони – один середніх розмірів, інший маленький – кожен у своїй ніші загального корпусу і “чекають своєї черги” на випадок, якщо комусь знадобиться зателефонувати або ваша дитина захоче пограти.

Для цього необхідно дістати смартфон з ніші і встановити на екрані основного смартфону доступ до додатків і функцій, які користувач вважатиме потрібними. Є 4 режими: «позичити додаток», «гостьовий», «повний доступ» і «загальний екран». Гаджети обмінюються між собою інформацією за допомогою технології NFC.

Смартфон 3-в-1

Периферійний телефон за кількістю функцій виглядає набагато скромнішим: з нього можна зателефонувати, а також контролювати основний модуль, якщо ним користується хтось інший.

До мінусів нової системи можна віднести корпус контейнера для зберігання смартфонів — він надрукований на 3D-принтері і не відрізняється особливим шиком. Він має прямокутну форму і невиразний сірий колір. При цьому досить великий розмір контейнера створює незручності при постійному користуванні.

Як показала практика, модульні телефони так і не набули особливої популярності, але на думку одного із творців смартфону «три в одному» Тедді Сейєда, ним, можливо, захочуть скористатись батьки з дітьми або любителі багатокористувацьких мобільних ігор.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline