EagleRay: дрон, здатний однаково добре плавати під водою, і літати
17 Лютого , 2018
В MIT створили нову форму світла
18 Лютого , 2018

В Ізраїлі створили захист від системи розпізнавання осіб

Стартап D-ID з Тель-Авіва створив алгоритм, здатний захистити від системи розпізнавання осіб. Ізраїльська розробка вміє таким чином змінювати деякі риси обличчя на фотографії, що співставити оброблене фото з іншими зображеннями і реальною людиною, що на них зображена, у системи розпізнавання не виходить.

Сучасні алгоритми розпізнавання осіб від Google, Baidu, Facebook та інших високотехнологічних компаній здатні самостійно шукати зображення окремої людини, сортувати їх і відшукувати на фото конкретну людину. Ізраїльський стартап створив алгоритм, здатний успішно протистояти цьому. За словами розробників, система працює з ефективністю, яка сягає 90 відсотків.

Засновники компанії вирішили розробити подібний додаток близько десяти років тому. Тоді вони вдвох отримали відпустку в армії і поїхали в Південну Америку. Після поїздки військове керівництво заборонило туристам публікувати фотографії, зіславшись на сучасні технології розпізнавання осіб і шпигунів. Тоді друзі вирішили створити захист від цього, а рік тому створили компанію, яка і зайнялась розробкою.

«Все більше організацій використовують системи ідентифікації, тому зберегти приватність стає все складніше. Саме тому ми створили нашу систему, адже зовнішність людини — це не пароль, який можна швидко змінити», — пояснює генеральний директор D-ID Гіл Перрі.

Фотографії, допрацьовані алгоритмом D-ID, практично не відрізняються від оригіналу, але якщо зіставити їх з оригіналами без обробки, то різницю можна помітити.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: