Браслет з п`єзоволокон дозволить керувати дроном за допомогою жестів
17 Липня , 2017
Підземну систему зберігання вітрової енергії на стислому повітрі побудують в США
17 Липня , 2017

В Італії придумали електромобіль на кінній тязі

Європейські країни всерйоз задумались над тим, щоб заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння. Нещодавно про таку ініціативу заявила Франція, трохи раніше про це говорили в Німеччині, а до цього відмовитись від ДВЗ запропонували в Нідерландах.

На думку влади, на зміну їм повинні прийти електромобілі, які, як не крути, треба заряджати. Своє вирішення проблеми запропонувала італійська дизайн-студія Camal, яка має намір робити це з допомогою коней!

Дизайнери Camal представили незвичайний проект – електромобіль майбутнього, який використовує коней в якості альтернативної силової установки. Модель гібридного автомобіля-екіпажу отримала назву Viva.

За задумом авторів, під час руху за допомогою коней машина заряджає батареї. А в разі, якщо тварини втомляться, автомобіль задіює електродвигуни. При цьому, він здатний пересуватись виключно на власній електроенергії і повністю автономно.

Зовні концепт анітрохи не схожий на автомобіль. “Кузов” являє собою футуристичну капсулу. Viva має кабіну з розмірами 7 метрів в довжину, 2,5 метри завширшки і 2 метри у висоту.

Пересувається «кінний електрокар» за рахунок трьох коліс. Два передніх — традиційні, вони з’єднані з двигуном, третє — заднє колесо — сферичне Goodyear Eagle-360, концепт якого американський виробник шин представив в минулому році.

Салон розрахований на чотирьох осіб і являє собою подобу кімнати з двома диванами навпроти один одного. У Camal відзначили, що концепт демонструє погляд студії на розкіш і «перевершує будь-яку класифікацію».

Яким чином штучний інтелект буде виконувати функцію кучера і керувати кіньми, розробники не розповіли. Не повідомляється також, коли саме буде випущений серійний екіпаж Camal Viva і чи буде випущений взагалі.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: