Найдальші авіаперельоти в світі
20 Липня , 2017
Encephalophone – музичний інструмент, що дозволяє грати музику, не роблячи жодного руху
20 Липня , 2017

В Індії запустили потяг, який майже повністю працює на сонячних панелях

Екологія нашої планети, яка погіршується з кожним роком, змушує переходити на все економічніші і не виробляючі викиди в атмосферу транспортні засоби. Приміром, нещодавно фахівці компанії Indian Railways провели випробування пасажирського потяга на сонячних батареях. За заявою експертів, яка була зроблена виданню Engadget, такий склад дозволить заощадити 21 тисячу літрів дизельного палива за рік.

Сонячні батареї розташовані, як неважко здогадатись, на даху пересувного складу і можуть генерувати до 20 кіловат-годин енергії за добу. Батарея потяга дозволяє запасати надлишок електроенергії і використовувати його в нічний або похмурий час доби. Напевно багато хто задається питанням: «А чому потяг «майже повністю» працює на сонячній енергії?». Справа в тому, що тягнути весь склад має звичайний дизельний локомотив. На енергії єдиної зірки Сонячної системи будуть працювати лише вузли обслуговування пасажирів: освітлення вагонів, інформаційні дисплеї, вентилятори, автоматичні двері і багато іншого.

Але навіть незважаючи на це, економія палива і турбота про навколишнє середовище буде дуже значною. Наприклад, за підрахунками фахівців, якщо перевести на сонячну енергію всі 11 000 потягів, які щодня курсують залізницями Індії, то протягом 10 років такий підхід дозволить заощадити близько 6,3 мільярди доларів. Так як потяг на сонячних батареях успішно пройшов випробування, в найближчі півроку влада Індії планує встановити батареї ще як мінімум на 24 складах і нарощувати цей показник в майбутньому.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: