Новий метод тривимірного друку дозволяє створювати з високою швидкістю працездатні електронні схеми
27 Листопада , 2017
Універсальний бездротовий зарядний пристрій для електрокарів представила WiTricity
28 Листопада , 2017

В Індії створили найбюджетніший електромобіль в світі

Індійська компанія Tata Motors створила у 2009 році Nano — дешевий і практичний автомобіль, який, однак, не виправдав очікувань. Зараз Tata Motos збирається спробувати підкорити ринок вдруге, поставивши на Nano електропривід і зробивши з нього найдешевший електромобіль у світі.

Розробкою і виробництвом авто Tata Motors будуть займатись спільно з іншою індійською компанією — Jayem Automotives. Планується поставляти недорогі машини таксомоторним автопаркам, серед яких велика кількість партнерів Über. Один з найбільших — Ola, вже уклав договір на поставку великої партії машин.

Кузов нової Nano EV будуть збирати на заводах Tata Motors, а за начинку стане відповідати компанія Jayem Automotives, на заводах якої на машини будуть встановлювати електропривід і практично всі інші ключові вузли. Сам привід, до речі, розробила компанія Electra EV.

Перша партія автомобілів зійде з конвеєра вже в кінці листопада 2017 року — уряд Індії розмістив замовлення на постачання 350 авто до кінця року ще навесні. Наступна партія на 400 авто замовлена перевізником Ola — це замовлення збираються виконати до кінця цього року.

Рішення переобладнати Nano в електромобіль пов’язано з тим, що за минулі вісім років компанія так і не змогла наблизитись до очікуваних продажів — планувалось продавати не менше мільйона Nano за рік, але до кінця 2016 року за весь час роботи компанії насилу вдавалось продати 300 тисяч авто. Щоб підвищити інтерес до машини, вирішили переобладнати Nano електроприводами.

На одному заряді машина може проїхати більше 200 кілометрів. Інших параметрів, як і ціни, розробники поки не повідомляють. Мабуть, щоб не «розкривати козирі» перед конкурентами з Mahindra & Mahindra, які теж днями оголосили про початок виробництва електромобілів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: