До 2020 року американські танки «Абрамс» отримають систему активного захисту
24 Жовтня , 2017
Найбільша в світі турбіна для атомних електростанцій
24 Жовтня , 2017

В Google Maps тепер можна відвідати планети Сонячної системи

Здавалося б, що ще цікавого і незвичайного зможе видати сервіс Google Maps? А ось, будь ласка: тепер за його допомогою ми можемо «відвідати» різні планети Сонячної системи! Унікальна можливість стала доступна кожному завдяки фотографіям та іншими даними, отриманими з «Кассіні» та інших космічних апаратів.

Оновлення Google Maps вже вийшло і доступне для всіх користувачів, які тепер зможуть відвідати 16 планет і їх супутників,» йдеться у блозі компанії.

Завдяки астрохудожнику Бьорну Йонссону, який працював над підготовкою карт і їх деталізацією, зараз будь-який бажаючий зможе детально вивчити поверхню різних далеких планет.

У сервісі Google Maps вже є супутники Меркурія, Венери, Землі, Місяця, Марсу, самі планети і багато інших небесних тіл. Крім того, всі вони мають відмітку із зазначенням різних об’єктів, розташованих на їх поверхні, тому тут же можна прочитати їх назви та короткі описи.

Фахівці, що працюють над Google Maps, взяли фотографії, отримані з різних космічних апаратів, а потім обробили десятки тисяч зображень і створили єдину базу небесних тіл, ретельно відтворивши зовнішній вигляд і описавши їх подробиці.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: