Прогноз вартості ВДЕ від Morgan Stanley
15 Липня , 2017
Китайський експериментальний токамак EAST встановив новий рекорд – 101.2 секунди стабільної роботи
15 Липня , 2017

В Данії розробили систему створення роботів за 13 хвилин

Прості одноразові роботи, що здатні швидко виконати кілька нескладних завдань, можуть дуже стати в нагоді в цілому ряді випадків. Наприклад, якщо потрібно кудись пролізти або пройти по звивистому вузькому проході. Робити дорогих роботів в цій ситуації — не найрозумніше заняття, а от виготовити найпростіший механізм з дроту і одного-двох моторів цілком можна. Тому данські фахівці з Університету IT розробили систему, яка робить таких роботів лише за 13 хвилин.

Все, що потрібно для виготовлення такого робота, — це ввести в програму вихідні дані, позначивши умови, з якими роботу належить зіткнутись. Після цього система сама виготовить щось, здатне впоратись із завданням, зігнувши належним чином дріт і прилаштувавши до нього один або кілька моторів.

Система, що створює роботів, самонавчається, поступово покращуючи іх конструкцію, тому в кінці кінців вона зробить робота, що відповідає всім вимогам і здатного проповзати у вузькі отвори.

Розробники впевнені, що їх технологію виробництва можна застосовувати і в космосі — замість того, щоб брати з собою купу маленьких ботів, простіше виготовити нескладні механізми вже на місці.

Зараз фахівці розвивають ідею, розмірковуючи над тим, як обладнати роботів сенсорами, камерами та іншим обвісом.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline