В Індії створили найбюджетніший електромобіль в світі
28 Листопада , 2017
SAM – перший в світі “віртуальний політик”, створений на основі штучного інтелекту
28 Листопада , 2017

Універсальний бездротовий зарядний пристрій для електрокарів представила WiTricity

Компанії WiTricity і Texas Instruments уклали угоду про співробітництво у сфері створення систем бездротової зарядки батарей електричних транспортних засобів.

Повідомляється, що в розпорядженні партнерів вже є зарядний пристрій DRIVE 11, який відрізняється своєю універсальністю. В ході процесу поповнення заряду батарей використовуються електромагнітні хвилі в діапазоні від 300 кГц до 20 МГц, які абсолютно не впливають на здоров’я людини.

«Провідна в галузі бездротова система зарядки DRIVE 11 від WiTricity дозволяє водіям припаркувати свої електромобілі (EV) і бути впевненими у швидкій і ефективній зарядці без необхідності використання зарядних кабелів», – йдеться в прес-релізі виробника.

Как зарядить электромобиль без проводов

За словами компанії, пристрій в режимі реального часу задіюється керуючим мікроконтролер CMS C2000TM, який може вмикати електричні транспортні засоби та зарядні станції на основі DRIVE 11 для автоматичної оптимізації передачі енергії між джерелом і автомобілем в широкому діапазоні реальних умов експлуатації, включаючи нерівне паркування, автомобілі з різним дорожнім просвітом і різною робочою напругою батареї.

Бездротовий зарядний пристрій складається з приймача і передавача електрики. Перший встановлюється в електромобілі (зазвичай в днищі), а другий може монтуватись, наприклад, в підлогу гаража або на вулиці.

Схема устройства для беспроводной передачи энергии

Бездротова передача енергії середнього діапазону заснована на магнітно-резонансному зв’язку. Так само, як великі електростанції генерують змінні струми шляхом обертання котушок між магнітами, електрика, що рухається по дротах, здатна створювати магнітне поле. Це поле також призводить до коливань електронів у сусідній котушці, тим самим передаючи заряд на відстань без дротів.

Згідно специфікацій виробника, Система Drive 11 здатна працювати в декількох режимах з потужністю передачі від 3,6 до 11 кВт енергії. При цьому дорожній просвіт обслуговуваних електрокарів може змінюватись в межах від 10 до 25 см.

Нагадаємо, нещодавно дослідники з Стенфорда розробили нову технологію бездротової передачі електроенергії рухомим об’єктам. У майбутньому таке рішення дозволить на ходу заряджати електромобілі, а також персональні пристрої, такі як медичні імплантати або смартфони.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: