Гелікоптер-робот VSR700 компанії Airbus вперше здійснив самостійний політ
27 Червня , 2017
Хакери з Китаю отримали доступ до домашніх веб-камер усього світу
28 Червня , 2017

Український ринок електрокарів виріс майже в 3 рази

Україна продовжує нарощувати темпи електромобілізаціі. Так, наприклад, у березневому глобальному рейтингу країн з найбільш активно зростаючим ринком електрокарів, Україна посіла почесне п’яте місце, збільшивши частку продажу «зелених» машин у п’ять разів за один тільки 2016 рік. Тепер українці ставлять новий рекорд.

За період з січня по травень поточного року українські автолюбителі зареєстрували 958 легкових електромобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром». В результаті частка машин з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів склала майже 2 відсотки.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на електрокари виріс в 2,8 рази. Однак при цьому істотно змінилась вікова структура ринку таких авто. Якщо рік тому частка нових машин в первинних реєстраціях електрокарів становила майже 45%, то зараз лише 18 відсотків.

Абсолютним лідером на українському ринку автомобілів на електричній тязі залишається модель NISSAN Leaf, якій віддали перевагу 816 автомобілістів. З даної кількість тільки 124 придбали нові машини, інші задовольнялись імпортованим секонд-хендом.

Другим за популярністю в українців електрокаром став Ford Focus Electric, у його заліку 37 авто за п’ять місяців (3 нових і 34 б/в).

Замикають лідерську трійку відразу два автомобілі: TESLA Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому у BMW i3 значна перевага в частині нових авто – 16 баварців проти 7 машин Ілона Маска.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: