Створено перший реактивний двигун, повністю виготовлений за допомогою технології тривимірного друку
11 Травня , 2017
Українська команда здобула перемогу у Міжнародному конкурсі «INFOMATRIX – 2017»
11 Травня , 2017

Українські «сонячні жалюзі» SolarGaps вийшли на Kickstarter

Сонячні жалюзі SolarGaps. Це «розумні» жалюзі, які видобувають енергію від сонця прямо з вікон, керувати якими можна зі смартфону або планшета. У минулому році SolarGaps залучили інвестиції з оцінкою $ 1 млн, а тепер новинка вийшла на Kickstarter. В рамках кампанії планується зібрати $ 50 тисяч. Як зазначається, стартап в 2016 році увійшов в топ угод галузі альтернативної енергетики за межами США.

Сама сума, запитана на майданчику, може здатися незначною, але це зроблено навмисно, щоб українці звернули увагу на проект.

Звичайно, ми розуміємо, що українські користувачі не звикли робити замовлення на «кікстартері», але наша місія, в тому числі, показати, що це так само просто, як придбати товар в інтернет-магазині. Українці вже користуються Uber і Aliexpress, чому не використовувати Kickstarter для замовлення SolarGaps?

Євген Ерік, засновник стартапу

При цьому він зазначив, що наші співвітчизники вже зробили понад 1000 попередніх замовлень, і тепер команда має намір надати можливість користувачам придбати жалюзі за пільговою ціною через Kickstarter.
Ми спеціально зробили перші 100 стандартних вікон для за ціною $ 390 за квадратний метр, щоб в тому числі і українські користувачі мали змогу замовити SolarGaps за пільговою ціною і отримати їх протягом спекотних літніх місяців

Євген Ерік, засновник стартапуУ США перші жалюзі почнуть надходити до початку осені.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: