Aston Martin випустить електромобіль в 2019 році
7 Вересня , 2017
Вся міць термоядерного палива: революція в енергетиці вже на порозі
7 Вересня , 2017

Українська вітроенергетика отримає $400 млн інвестицій від США

Корпорація приватних закордонних інвестицій США (OPIC) зацікавилась в реалізації цілого ряду енергетичних і транспортних проектів в Україні. Серед них – розвиток малого і середнього підприємництва, співробітництво з державним енергохолдингом «Енергоатом», модернізація рухомого складу «Укрзалізниці» та розвиток вітрової енергетики в південних регіонах України, зокрема в Запорізькій області.

Інформацією про це поділився глава корпорації Рей Вошберн під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає Урядовий портал. Згідно з повідомленням урядового видання, обсяг фінансування американцями проектів вітрової енергетики складе близько $400 млн.

Також повідомляється, що обсяг інвестицій у проекти «Енергоатому» складе не менше $250 млн. Крім того, велику увагу інвестори хочуть приділити проектам в секторі портової інфраструктури та організації поставок енергоресурсів, зокрема, вугілля із США.

«Проекти з підтримки малого і середнього бізнесу вже розпочато. Інші ініціативи знаходяться на фінальних стадіях переговорів», – зазначив Вошберн.

Джерело: kmu.gov.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline