Голова ДКАУ: Розраховуємо, що Україна нарешті отримає власний супутник зв’язку на орбіті в другій половині 2018 р.
16 Листопада , 2017
Німецька компанія пообіцяла з’єднати «електротрасою» сім країн ЄС
16 Листопада , 2017

Українці запустили AirTrack – телеграм-бота для пошуку дешевих авіаквитків по всіх авіакомпаніях

Практично одночасно з випуском оновленого месенджера Telegram українські розробники повідомили про запуск нового Telegram-бота під назвою AirTrack, доступного за адресою https://t.me/airtrack_bot. Як можна здогадатись з назви, призначення цього бота – відстеження цін на авіаквитки по різних рейсах.

Як відзначають розробники, щохвилини в базах даних авіакомпаній всього світу відбувається більше ніж 225 тис. змін. Їх рішення покликане допомогти придбати квитки для майбутньої подорожі по найбільш вигідній ціні без необхідності витрати величезної кількості часу на пошук вручну. По суті, це агрегатор авіаквитків в формі бота для телеграм. І функціональність у нього точно така ж – бот автоматично відстежує ціни на авіаквитки з того чи іншого напрямку, інформуючи користувача за допомогою повідомлень про найменше зниження або підвищення.

Бот має доступ до баз даних практично всіх авіакомпаній світу, в тому числі і до лоукостерів Wizzair, Ryanair і ін. Користувачеві потрібно вказати необхідний напрям, за яким потрібно відстежувати ціни на авіаквитки, а потім вказати ще місяць і дату вильоту. Після цього AirTrack почне відстежувати ціни, а користувачеві залишиться тільки стежити за змінами за допомогою повідомлень.

На даний момент бот знає три мови: англійську, українську та російську. У перспективі розробники планують впровадити підтримку нових мов і розширити пошукові можливості з метою зробити бота максимально гнучким до розуміння людської мови.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline