Як побудувати рій Дайсона і навіщо він потрібен
17 Вересня , 2017
Синтетичний спинний мозок вирішить проблему паралічу
18 Вересня , 2017

Українці створили електробайк з рекордним запасом ходу 360 км (відео)

Коли мова заходить про середньостатистичний електробайк, його запас ходу зазвичай коливається від 30 до 70 км. Для тих, хто любить використовувати свої велосипеди для далеких подорожей поза межами міста, цього буває недостатньо. Щоб задовольнити потреби таких користувачів і був створений eBike DelFast.

Українська компанія DelFast, що спеціалізується на кур’єрській доставці товарів, розробила унікальний гібрид кросового мотоцикла і гірського велосипеда. Його головною особливістю є рекордна дальність шляху на одному заряді, яка перевищує можливості багатьох сучасних електромобілів.

Делфаст ибайк

Як заявляє засновник стартапу Данило Тонкопий, запас ходу нового електровелосипеда становить 380 км. Причому ця цифра позначає реальний пробіг на швидкості близько 25 км/год з використанням виключно електротяги. Якщо ж необхідно покрити ще більшу відстань, звісно, можна додатково використовувати силу ніг і педальний привід.

«На цьому велосипеді ви можете їздити по місту, і по бездоріжжю і, що найважливіше, на великі відстані, – каже Дмитро. – Він не боїться води, піску і мокрої дороги».

В основі такого далекобійного електробайку лежить великий акумулятор (його ємність компанією поки не озвучується). Відомо, що велосипед від DelFast використовує батарею, виготовлену в США і розраховану на 3000 циклів перезарядки. Також повідомляється, що байк отримає стандартну для електротранспорту систему рекуперації енергії і три режими живлення.

Самый мощный электрический велосипед

Маса новинки становить близько 45 кг, а максимальна швидкість (залежно від комплектації) – 55 км/год. Виробник пропонує три версії байка: «Prime» – найбільш далекобійна, «Top» – найшвидша і «Lite» – найбюджетніша. При цьому будуть доступні модифікації, що не потребують водійських прав і «підігнані» під особливості законодавчої бази Північної Америки і Європи.

Функціонал нового електричного велосипеда «Делфаст» також досить значний. Він обладнаний двома USB-портами для мобільних зарядних пристроїв, GPS-трекером, сигналізацією, іммобілайзером і функцією віддаленого управління за допомогою програми для смартфонів.

Для масового випуску свого продукту DelFast планує запустити краудфандинговую кампанію на Kickstarter. Вона розпочнеться 20 вересня, а ціна електробайку буде стартувати з $2989 (early bird), при цьому в роздрібі, як очікується, вона складе близько $5200 (плюс доставка). Подивитись на велосипед «вживу» можна буде на виставці Interbike International Expo в Лас-Вегасі, яка буде проходити з 20 по 22 вересня.

В даний час компанія DelFast використовує електровелосипеди власної збірки для термінової доставки товарів в Україні та Польщі.

1 Коментарій

  1. […] винахідники нещодавно створили власний електробайк, здатний проїжджати на одному заряді 360 км з […]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline