1180 дронів в повітряному шоу в Гуанчжоу поставили новий рекорд (відео)
15 Грудня , 2017
Україна та Чехія починають наукову співпрацю
16 Грудня , 2017

Україна шукає партнерів для розробки мобільних детекторів мін

Платформа розвитку інновацій, українського агентства зі створення та впровадження інноваційних проектів у галузі оборонних технологій, шукає партнерів для розробки сучасної мобільної радарної системи віддаленого виявлення мін (Mobile Mine Detector).

Цей продукт пропонує практичні рішення, пов’язані зі збільшенням відстані виявлення мін та зменшенням кількості обладнання, яке застосовується для виявлення різних вибухових пристроїв.

В якості своєї інноваційної функції, міношукач заснований на технології FLGPR (Forward Looking Ground – Радар моніторингу шляху зі скануванням землі), тоді як жодна інша продукція на основі технології FLGPR не існує.

Застосування цієї технології надає значні переваги для користувачів, такі як віддалене виявлення мін на більшій відстані – до 10 м – у порівнянні з технологією DLGPR (Down Rising Ground) – до 3 м. Ще одна перевага – одночасна обробка великих площ (збільшена в 4 рази у порівнянні з технологією DLGPR). Технологія дозволяє виявляти різні типи мін без використання будь-яких додаткових пристроїв.

Військово-інженерні підрозділи та гуманітарні дезінсектори розглядаються як основні користувачі мобільних детекторів мін.

Поточний статус проекту (на основі моделі TRL) – це TRL 4 (тобто перевірка прототипу та його компонентів в лабораторних умовах).

Якщо ви зацікавлені в співпраці та бажаєте приєднатись до проекту в якості інвестора, партнера, розробника чи експерта, зв’яжіться за вказаними даними для отримання додаткової інформації.

+38 044 333 60 63

E-Mail
SlideShare

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: