Walmart тестує сервіс доставки продуктів до холодильника…
23 Вересня , 2017
«Латки» для серця будуть друкувати на 3D-принтері
24 Вересня , 2017

Україна побудує 5 нових сонячних електростанцій на 90 МВт за рахунок канадських інвесторів

Канадська компанія планує запустити в експлуатацію п’ять фотоелектричних станцій в різних областях України сумарною потужністю 90 МВт, вартість яких складе близько 94 млн євро.

Прес-служба TIU Канада повідомила, що компанія інвестувала 14 млн. євро в будівництво сонячної електростанції (СЕС), потужність якої складе 10,5 МВт, вона буде розташовуватись в Нікополі (Дніпропетровська обл.).

Відзначається, що канадська компанія має намір побудувати в Україні п’ять СЕС, з них одну в Дніпропетровській області, одну в Херсонській області, і три в Миколаївській області.

Місце під будівництво першої СЕС підібрав підрядник Helios Strategia. Станцію розмістять на території Нікопольського феросплавного заводу, де є доступ до всіх необхідних комунікацій. Уточнюється, що інвестор використовує для фінансування проекту 30% власного капіталу і 70% позикового. Власником TIU Канада є інвестиційна компанія Refraction Asset Management (RAM), Калгарі, Канада.

Введення станції в експлуатацію заплановане на жовтень-листопад 2017 року. Інші чотири запланованих сонячні електростанції розраховують побудувати до літа наступного року. Сумарна потужність чотирьох СЕС повинна досягти 80 МВт, а інвестиції в будівництво складуть 80 млн. євро.

У TIU Канада пояснюють свої інвестиції в «зелену» енергетику України найвищим «зеленим» тарифом в Європі, стабільним грошовим потоком до 2030 року, швидким будівництвом і великою кількістю підрядників, а також здешевленням вартості будівництва.

Джерело: knk.media

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline