Nissan протестує безпілотне таксі в Японії в 2018 році
7 Грудня , 2017
Безпілотні автобуси почнуть працювати в Сінгапурі у 2022 році
8 Грудня , 2017

Україна одна з десяти держав, здатних виробляти локатори по замкнутому циклу

Під час інтерв’ю для «Оборонно-промисловий кур’єр» провідний науковий співробітник Наукового центру Повітряних сил при Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Геннадій Камалтінов розповів, що за останні 10 років Україна продала за кордон більше локаторів, ніж РФ яка є традиційно нашим конкурентом на цьому ринку.

“Ситуація на підйомі, галузь розвивається. Україна залишається однією з десяти держав, здатних виробляти локатори по замкнутому циклу. Причому різного призначення, класу, різних діапазонів хвиль, і цей спектр розширюється. Наша продукція має гарну репутацію в світі.”, – розказав Геннадій Камалтінов

Окрім звичайних радіолокаційних станцій метрового діапазону хвиль, розвивається такий перспективний напрямок, як розробка контрбатарейної РЛС.

Також наша оборонна промисловість освоює ряд нових технологій. Наприклад, використання цифрових циліндричних активних антенних решіток. Технологія безредукторних двигунів, і побудова нових приводів на основі частотних перетворювачів, відхід від складних редукторних систем. Використання сучасних цифрових датчиків кута нахилу, кута повороту. Перехід на твердотільні РЛС. Україна нарешті активно йде від лампової та вакуумної техніки. Також здійснюється перехід на модульну будову на так званих палетах – транзисторних підсилювальних модулях.

Джерело

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: