Вчені розробили новий принцип побудови квантового комп’ютера
22 Листопада , 2017
Вчені навчились створювати кільця стабільної плазми в умовах відкритого повітря
22 Листопада , 2017

Über придбає 24 тис. гібридних кросоверів Volvo XC90 для парку безпілотних таксі

Uber Technologies Inc. оголосила про те, що має намір придбати 24 000 гібридних кросоверів Volvo XC90 у шведської компанії для створення парку безпілотних таксі. Для порівняння: це на 10 000 більше, ніж, наприклад, кількість «жовтих кебів» в Нью-Йорку.

У той час як Volvo планує електрифікувати свої моделі, обіцяючи, принаймні, обладнати їх всі гібридними силовими установками до 2019 року, Uber, ймовірно, прагне позбавити свій сервіс таксі на вимогу найдорожчої статті витрат, а саме – водіїв. Компанія, заснована в Сан-Франциско, вже погодилась використовувати 100 машин XV90 в автономних тестах в Піттсбурзі.

Гибридный кроссовер Volvo XC90 для службы райдшеринга

«Ця нова угода скеровує нас на шлях до по-справжньому масового виробництва безпілотних автомобілів, – сказав Джеф Міллер, глава Über по альянсам в автопромі. – Чим більше людей працює над завданням, тим швидше і ефективніше ми його вирішимо, створивши безпечніші та надійніші системи».

Угода послужить хорошим стимулом для підняття продажів автомобілів Volvo і допоможе знизити вартість транспортних засобів з повністю автономними системами керування, які група компаній, контрольована китайською Geely планує поставити до 2021 року. Інженери Volvo Cars тісно співпрацювали з фахівцями Über в модернізації позашляховиків XC90, які будуть надходити перевізнику вже повністю укомплектовані необхідним для безпілотних поїздок обладнанням, і вже на місці дооснащуватись програмним забезпеченням від Über.

Беспилотные уровнии автомобилей

Американська компанія залишила за собою право змінити модель автомобіля Volvo під час поставок (наприклад, замінити частину кросоверів XC90 моделлю XC60), а також звертатись до інших автовиробників для замовлення машин, в які буде встановлена система автономного водіння.

Повідомляється, що загальна сума операції складе близько 1,4 млрд доларів.

Über не розповіла про конкретні терміни початку повноцінного функціонування сервісу безпілотних таксі, однак, швидше за все, це може відбутись в окремих містах вже в 2019 році. При цьому її конкурент – Waymo (дочірня компанія Google) – нещодавно анонсував старт сервісу автономних таксі, які вже пересуваються вулицями Арізони без водіїв за кермом.

Джерело: itc.ua

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline