В Південній Америці запустили ракету Vega з українським двигуном
12 Листопада , 2017
Антирефлексивне покриття комах може стати основою нових технологій маскування
13 Листопада , 2017

Uber показала відео літаючого таксі, яке створить спільно з NASA

Компанія передбачає високий попит на свої послуги – причиною цього є надмірна завантаженість доріг у мегаполісах. Вона також обіцяє, що літаюче таксі в деяких містах стане екологічно чистим і дешевшим варіантом, навіть порівняно з власним автомобілем. Першу повітряну лінію таксі планують розгорнути в Каліфорнії.

Американська Uber, одна з найбільших компаній з онлайн пошуку і виклику таксі, повідомила, що підписала угоду з NASA про співпрацю у створенні автопарку повітряних таксі на електротязі. Випробування перших моделей планується на 2020 рік, а першого пасажира вони сподіваються перевезти до 2023 року.

Згідно з даними Über 80 км дороги між Сан-Франциско й Сан-Хосе в годину пік на автомобілі займає більше 2 годин, тоді як по повітрю такий переліт займе не більше 15 хвилин.

Початкова вартість перельоту становитиме близько 100 доларів, але з часом знизиться до 20 доларів. Американське космічне агентство допоможе Über розробити систему навігації і попередження зіткнень в повітрі.

«Реальне впровадження міського повітряного транспорту набагато ближче, ніж здається. Фактично, Uber Elevate вже долає основні бар’єри на цьому шляху, що зробить використання апаратів вертикального зльоту і посадки (VTOL) буденністю і приведе UBERAIR в Даллас і Лос-Анджелес вже до 2020 року», – пише Über у своєму прес-релізі.

Так само, як і у випадку наземного сервісу, користувачі UberAir будуть викликати таксі за допомогою мобільного додатку. Згідно з планами компанії, пасажирські дрони будуть використовувати для зльоту і посадки вертолітні майданчики і дахи хмарочосів.

Сама Über не буде виробляти літальні апарати, їх створенням займуться такі компанії, як Aurora Flight Sciences, Pipistrel Aircraft, Embraer, Mooney і Bell Helicopter. Також про співпрацю з проектом повітряного онлайн таксі Über заявив розробник зарядних станцій для електромобілів ChargePoint, який допоможе створити «глобальну транспортну мережу для апаратів вертикального зльоту і посадки». Вона буде забезпечуватись за рахунок технології нової платформи Express Plus, що дозволяє заряджати батареї при потужності до 400 кВт.

 

Джерело: uber.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline