Повітря Пекіну запропонували очистити за допомогою велосипедів
5 Червня , 2017
SpaceX повторно відправила вантажний корабель Dragon на МКС (відео)
5 Червня , 2017

У Японії створили тримісний електрокросовер AKXY

Японська компанія Asahi Kasei, що спеціалізується на продукції хімічної промисловості, представила прототип тримісного електромобілю під назвою AKXY. Публічний дебют машини відбувся на виставці в Йокогамі, а також відбудеться в Нагої (наприкінці червня).

Концепт-кар розроблений Asahi Kasei у співпраці з іншого японською компанією — GLM, яка в минулому році оголосила про запуск у серію спорткару Roadyacht GTS, розробленого в Нідерландах.

Електрокар створений для демонстрації, насамперед, напрацювань Asahi Kasei в галузі автомобільної промисловості, які компанія планує поставляти автовиробникам. Наприклад, мова йде про екологічні матеріали обробки салону і особливого пластику для кузовних панелей.

Габаритна довжина кросоверу AKXY становить 4685 міліметрів, ширина — 1813 міліметрів, а висота — 1562 міліметра. Водійське крісло розташоване не посередині, а з правого боку, два пасажирські сидіння знаходяться за ним. Машина також отримала двері типу «крило чайки».

Як пише японське видання CarWatch, прототип побудований на базі електрокару GLM Tommykaira ZZ. Цей автомобіль обладнаний 305-сильною електричною силовою установкою, комплектом літій-іонних акумуляторів і безступінчатою трансмісією.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: