Компанія TDK представляє першу твердотільну акумуляторну батарею для поверхневого монтажу
11 Грудня , 2017
Ілон Маск обговорив з мером Чикаго будівництво аналога Hyperloop
11 Грудня , 2017

У Техасі планують побудувати стадіон на сонячних батареях

Компанія Bjarke Ingels Group (BIG) розкрила плани по будівництву в місті Остіні (штат Техас, США) нового спортивного стадіону та розважального комплексу, дах якого буде повністю покритий сонячними панелями.

Стадіон, який отримав назву East Austin District, спроектований BIG у співпраці з компаніями Walter P. Moore Engineers і STG Design і схожий зверху на шахову дошку.

Як передає портал New Atlas, стадіон площею 120 773 кв. метрів буде складатись з арени, на 40 000 місць, для проведення масштабних матчів з футболу та регбі, а також музичних фестивалів та інших значних заходів. Крім того, стадіон отримає ще одну арену — на 15 000 місць, де будуть проводитись концерти, матчі з баскетболу, хокею та ін.

Між будівлями стадіону будуть розташовані вісім внутрішніх дворів, де люди зможуть збиратись для відпочинку, шопінгу і т. д.

Весь дах East Austin District буде покритий сонячними панелями, які дозволять стадіону самостійно забезпечувати себе електроенергією. Крім того, як повідомляє BIG, комплекс зможе «ділитись» додатковою енергією з містом (втім, це лише задумка, так як поки не повідомляється, скільки електроенергії в цілому буде здатний генерувати стадіон).

Про те, коли BIG планує почати будівництво East Austin District, поки немає інформації.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: