Geely купує Terrafugia і вступає в гонку по створенню «літаючих авто»
11 Липня , 2017
Вкручений в люстру проектор зробить зі столу — «комп’ютер»
11 Липня , 2017

У Сєвєродонецьку створили танк-металошукач

21-річний студент з Далівського університету (після захоплення бойовиками самопроголошеної «ЛНР» Луганський виш перебрався в Сєвєродонецьк) створив прототип мобільного металошукача у вигляді гусеничного танка.

У сюжеті ЛОТ хлопець, який представився ніком (LXDE) розповів, що він – програміст, а винахід – його бакалаврська робота. Свою розробку автор позиціонує як більш дешевий пристрій-аналог інших металодетекторів.

Такий міні-танк знайде навіть міни, запевняє розробник. Головна ідея – зібрати бюджетний пристрій для безпеки людей. На створення цього винаходу пішло сім місяців і близько двох тис. грн.

Принцип роботи пристрою, вкрай необхідного для Донбасу (який навіть після встановлення остаточно миру доведеться розміновувати роками), досить простий.

На відкритій місцевості (по траві, ямках, перескакуючи через міні-перешкоди у вигляді тих же палиць) танк-металошукач може працювати близько півтори години, пройшовши за цей час приблизно 20 км (по грунту, піску і т.д.).

Изобр_2 Изобр_3Поки це – лише прототип. Надалі винахідник планує вдосконалити розробку (збільшити каркас, зробити металеві гусениці, поліпшити навігацію).

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: