Китайські вчені запустили симулятор життя на Місяці
21 Травня , 2017
Вчені визначили ще одну потенційну загрозу, яку несуть для космічних кораблів крихітні частинки космічного пилу
22 Травня , 2017

В США трамваї переведуть на енергію вітру

Американська компанія Sound Transit, що організовує пасажироперевезення в штаті Вашингтон, вирішила перевести свій легкорейковий транспорт на електроенергію, що виробляється вітряними електростанціями. Як повідомляє N+1 з посиланням на Railway Technology, в першу чергу на енергію вітру будуть переведені трамваї, а потім міські і приміські легкі поїзди. Перехід на енергію вітру планується завершити до 2019 року.

Sound Transit обслуговує легкорейковий і автобусний транспорт так званої метрополії Сіетла, території між Сіетлом, Такомою і Бельв’ю. У метрополії Сіетлу проживають близько 3,8 мільйони осіб, що становить трохи менше половини населення штату Вашингтон, в якому вона розташована.

Згідно плану американської компанії, постачанням електроенергії, що виробляється вітряними електростанціями, займеться енергетична компанія Puget Sound Energy. В Sound Transit вважають, що переведення легкорейкового транспорту на енергію вітру зробить його більш екологічним.

Компанії Puget Sound Energy в даний час належать три вітряної електростанції в штаті Вашингтон: Hopkins Ridge потужністю 157 мегават, Wild Horse потужністю 273 мегавати і Lower Snake River потужністю 343 мегавати. Як очікується, після того, як компанія почне надавати вітряну енергію Sound Transit, вона отримає податкові послаблення.

Легкорейковим транспортом прийнято називати залізничний громадський транспорт, який має менші ніж у метро або залізниці габарити, швидкість пересування і пропускну здатність. Зазвичай, до легкорельсового транспорту відносять всі види трамваїв, а також, міську залізницю.

З січня поточного року всі електропоїзди Нідерландів перейшли на вітряну енергію, хоча спочатку такий перехід планувалося завершити до 1 січня 2018 року. Прискорення термінів переведення електрифікованих залізниць на електрику, що виробляється вітряними електростанціями, стало можливим завдяки імпорту частини енергії з Бельгії та країн Скандинавії.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline