В космос були запущені перші “контрабандні” супутники
12 Березня , 2018
Працездатний елемент Тоффолі, реалізований на базі трьох-кубітної квантової системи
12 Березня , 2018

У США створено прототип штучного серця для постійного носіння

Орегонський університет Здоров’я і Науки зайнявся розробками доктора Річарда Вамплера, щоб удосконалити його проект перманентного штучного серця. Це єдине механічне серце, яке отримало дозвіл на використання в США, нехай і на період очікування донорського органу.

Виглядає рукотворне серце, як двигун, ним же і є по своїй суті. Це набір циліндрів з титанового сплаву, всередині яких рухається пара поршнів на гідродинамічних підшипниках. Рух максимально простий, взад-вперед, із заданою частотою, в перервах трубки перекриваються клапанами. Нема чому ламатися або застрявати, ймовірність відмови пристрою мінімізована до межі.

Штучне серце імітує роботу двох нижніх камер цього органу і замість постійного кровотоку забезпечує подвійний цикл прогонки крові, спочатку через легені, потім через тіло пацієнта. Це повинно знизити навантаження на судини, зменшити ризик інсульту та внутрішньої кровотечі.

Джерело енергії для серця поки зовнішнє, батарея для носіння на поясі, поєднана з пультом керування. З появою нових акумуляторів є шанс зробити її більш компактною і імплантувати вже безпосередньо в тіло людини. Вчені успішно провели досліди на коровах і вівцях і зараз займаються проектуванням моделі, яку можна буде встановити вже людині.

OHSUДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: