Астрономи зареєстрували серію з 15 повторюваних швидких радіоімпульсів
3 Вересня , 2017
Як вчені дізнаються про випробування ядерних бомб?
3 Вересня , 2017

У США пройшли випробування нового космічного корабля

Американська компанія Sierra Nevada, розробляє космічний вантажний корабель Dream Chaser. І ось днями стали відомі перші подробиці про випробування цього космічного судна.

Dream Chaser є невеликим за розміром шатлом і призначений для відправки вантажів на МКС. Перший запуск планується здійснювати на носіях Atlas 5 або Ariane 5, а стиковку до станції здійснити за допомогою доку, розташованого в хвостовій частині корабля. Перша версія Dream Chaser буде безпілотною, але в майбутньому планується створення керованого апарату, який зможе вміщати до 7 чоловік. Компанія Sierra Nevada, виробник корабля, спільно зі SpaceX і Orbital ATK в 2016 році отримали контракт NASA на доставку вантажів на МКС до 2024 року, тому в перспективності проекту сумніватись не доводиться. Хоча варто нагадати, що раніше проводились випробування, що закінчились невдачею: при посадці не вийшла ліва стійка шасі, в результаті чого корабель отримав серйозні пошкодження.

Серія нових тестів проходила на авіабазі ВПС США Едвардс, штат Каліфорнія. В ході першого польоту корабель був піднятий у повітря вертольотом, а потім успішно здійснив самостійний спуск. Наступний етап випробувань Dream Chaser запланований на жовтень 2017 року, а повноцінна експлуатація відбудеться в 2020 році.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline