Компанія LG показала, як тестує батареї смартфона G6
31 Березня , 2017
Роботи на вертикальній фермі збільшили продуктивність в 4 рази (відео)
1 Квітня , 2017

У США 25 міст перейдуть на поновлювані джерела енергії

Кількість американських міст, які збираються довести частку відновлюваних джерел енергії в своєму споживанні до 100%, досягло 25. Про те, що на екологічно чисту енергію мають намір перейти міста Мадісон і Абіита-Спрінгс, повідомила адміністрація Програми ООН з навколишнього середовища і Міжнародна мережа з питань зміни клімату.

Розташований в штаті Вісконсін Мадісон і Абіта-Спрінгс із Луїзіани,  стали першими містами в своїх штатах, які мають намір перейти на енергію ВДЕ. Вони приєднались до списку, який містить як великі міста (Сан-Дієго і Солт-Лейк-Сіті), так і невеликі поселення (Джорджтаун, Техас або Грінсбург, Канзас). Раніше в цьому році, список американських міст, які переходять на альтернативну енергію, додались Пуебло (Колорадо) і розташований в штаті Юта Моабіт.

Міська рада Мадісона одноголосно схвалила виділення 250 000 доларів на розробку плану повного переходу на «зелену» енергію. Документ повинен бути створений до 18 січня 2018 року. Він буде містити ключові дати, проміжні етапи переходу, очікувані бюджетні витрати і оцінку економічного ефекту використання альтернативної енергії. Місто, в якому проживає понад 230 000 чоловік, стане найбільшим містом Середнього Заходу, яке використовує виключно екологічні джерела.

«Історичне рішення про перехід на чисту енергію показує, що ми твердо маємо намір показати можливість повністю відмовитись від викопного палива, використання якого шкодить нашому здоров’ю і навколишньому середовищу. Перехід до відновлюваних джерел енергії дозволить створити нові робочі місця та отримати доступні та надійні джерела електроенергії. Повітря і вода стануть чистішими. Я гордий бути частиною ради, яка своїм історичним рішенням забезпечила місту гідне майбутнє», – сказав член Міської ради Мадісона Зак Вуд.

У Абіта-Спрінгс (населення 2 300 осіб) голосування за перехід на альтернативні джерела енергії також було одноголосним. Датою остаточного переходу стане 31 грудня 2030 року. «Перехід на чисту енергію – це практичне рішення, прийняте на користь екології, економіки і наших виборців. У ньому немає ніякої політики, а є лише економічна вигода», – сказав мер містечка Грег Лемон.

Джерело: cleantechnica.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline