Міноборони США припиняє подальшу розробку рейкової гармати
10 Грудня , 2017
В Японії дрони-патрульні виженуть з офісів невиправних трудоголіків
10 Грудня , 2017

У січні Rinspeed представить електрошатл, який може стати транспортом майбутнього

Швейцарський автовиробник Rinspeed анонсував показ концепту свого нового електротранспорту. Він отримав назву «Snap».

Rinspeed Snap складається з двох компонентів: шасі з електричною силовою установкою і пасажирського модуля. Процес їх об’єднання, той самий «Snap», названий в переліку ключових переваг концепту. І кабіна, і шасі можуть функціонувати окремо, паралельно виконуючи різні завдання, але лише в комбінації один з одним перетворюються в повноцінний електрошатл.

Rinspeed

Пасажирський модуль – свого роду купе, з панорамними вікнами, різними інтерфейсами, шкіряними сидіннями і інтелектуальним помічником на борту. Жити тут не можна, а от провести вечір або ділову зустріч цілком зручно. Так як модуль призначений для переміщення, зовні він обладнаний адаптивною системою самоідентифікації. Наприклад, він може без підказки пустити вздовж борту напис «Не турбувати» або «Обережно, діти!».

Rinspeed

Шасі має електричну трансмісію і дві незалежних кермові колонки, воно може їхати в будь-яку сторону або розвернутись практично на місці, як танк. На борту встановлено автопілот широкого профілю, на вантажну платформу можна поставити практично що завгодно (при наявності відповідного кріплення). Виробник закладає для шасі мінімальний термін служби і планує замінювати і утилізувати їх кожні 2-3 роки.

Про ходові якості і інші експлуатаційні характеристики концепту Rinspeed Snap поки нічого невідомо, що не дивно – офіційно електрошатл збираються представити на виставці CES 2018, яка відкривається в Лас-Вегасі 8 січня наступного року.

Rinspeed

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: