Ціна на енергію сонячних електростанцій опуститься нижче 2 центів за кВт*год
10 Квітня , 2017
Adidas та Carbon почнуть масовий 3D-друк взуття (відео)
10 Квітня , 2017

У Швеції запускають автопілотовані електровантажівки T-Pod

Безпілотні вантажівки останнім часом привертають багато уваги та інвестицій, прикладом тому може послужити успіх стартапу Otto, а також досягнення в цьому напрямку концерну Daimler. Але у шведського транспортного підприємства Einride є дещо інше бачення того, як вантажні безпілотники будуть переміщатись по дорогах у майбутньому.

У четвер компанія представила свій проект «T-Pod» – електричну фуру з можливістю використання функції повноцінного автопілота, яка здатна перевозити 15 піддонів на відстань до 200 кілометрів, не викидаючи при цьому абсолютно ніяких вихлопів.

T-Pod — не вантажівка в традиційному сенсі цього слова. Він більше схожий на вагон з електродвигуном і можливостями віддаленого керування. Einride планують почати випробування T-Pod в цьому році. План полягає в тому, щоб тестувати і одночасно продавати электровантажівки, а також сприяти розвитку інфраструктури зарядних станцій, які можуть допомогти проекту розширити свій активний діапазон і виконувати більш довгі маршрути.

T-Pod automomous electric truck

7-метровий T-Pod має загальну масу 20 тонн при повному завантаженні, що менше, ніж у більшості транспортних машин. Але великих показників вантажопідйомності можна досягти, використавши кілька інноваційних транспортних засобів у каравані.

Einride планує запустити в роботу парк з 200 машин Т-Pod до 2020 року, що досить амбітно, враховуючи відносну молодість компанії.

Джерело: autogeek.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline