Ren – перший китайський електричний суперкар з турбінним генератором
27 Березня , 2017
BMW візьме участь в електричних гонках Формула Е як виробник
27 Березня , 2017

У Шотландії придумали принципово новий спосіб введення тексту

Як часто сучасна людина набирає тексти на своїх численних гаджетах? Складно підрахувати, скільки часу ми втрачаємо щодня, щоб відповісти на повідомлення знайомих і рідних, прокоментувати новини в Мережі, вбити пошукові запити і багато, багато іншого. Основних способів введення тексту існує не так багато, але всі вони з тих чи інших причин користуються популярністю у користувачів гаджетів. А ось вчені з Шотландії придумали ще один метод набору тексту, який може здатись дещо незвичним.

Співробітники шотландського Сент-Ендрюського університету назвали свій винахід SWiM, що можна розшифрувати як Shape Writing in Motion («написання форми в русі» — англ.). Погодьтесь, коли у вас величезний фаблет або планшет, набирати на ньому текст одныэю, а часом і двома руками не дуже зручно. І як тільки виробники не намагались вирішити цю проблему: розбивали клавіатуру на дві частини під кожну руку, намагались зменшити її, щоб ви могли триматися вільною рукою за поручень у вагоні метро, і так далі. Але ідеального, а що найголовніше — універсального рішення по цей час не існує.

Шотландці запропонували вельми незвичний спосіб набору текстів, який може полегшити життя власникам, як гігантських гаджетів, так і крихітних пристроїв. Більше не потрібно натискати на екранні кнопки і можна не боятись, що випадково зачепиш долонею непотрібну букву. Користувачу всього лише й потрібно, що нахилами пристрою переміщати курсор по буквах на віртуальній клавіатурі. Може здатись, що це не так вже і зручно, але насправді система продемонструвала дивовижну ефективність. Навіть недосвідчені користувачі через півтори години практики набирали 32 слова в хвилину і продовжували збільшувати швидкість набору.

SWiM може відмінно вписатись в такі гаджети, як розумні годинники, або фаблети з великими екранами. При бажанні, адаптувати систему можна і під віртуальну реальність, впевнені розробники. Щось схоже ми вже бачили на ігровій консолі Sony PlayStation 4. Щоб не витрачати час, переміщаючи курсор аналоговою рукояттю, розробники з Японії дозволили користувачам переміщати курсор за допомогою гіроскопа і акселерометра. Потрібно сказати, що швидкість набору при цьому підвищується багаторазово.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline