Звуки дронів виявились найбільш дратівливими
22 Липня , 2017
Електромобілі Nissan Leaf нового покоління отримають «розумну» педаль e-Pedal (відео)
22 Липня , 2017

У поліції Великобританії з’явився підрозділ безпілотників

Три поліцейських управління Великобританії в графствах Девон і Корнуолл і Дорсет об’єднались, щоб створити перший спеціальний підрозділ безпілотників 24/7 для надання допомоги в оперативній діяльності.

Спроби створити такі підрозділи вже робились в США, але вони не увінчались успіхом внаслідок протестів громадян, оскільки, на думку багатьох з них, тим самим порушувались права їх конфіденційності. Однак, незважаючи на це, до кінця 2016 року 347 урядових відомств США активно використовували дрони, причому більшість становили офіси шерифів і відділення поліції.

З аналогічними проблемами зіткнулись їх колеги у Великобританії. Але і тут в кінці кінців прийшли до необхідності створити підрозділ дронів. У 2015 році почались випробування за участю 6 БПЛА. В даний час в підрозділі служать 5 співробітників, надалі передбачається збільшити їх кількість до 40.

Дроны на службе в полиции

Основне призначення дронів – пошуки зниклих безвісти, фотографування місця злочину, повідомлення про великі ДТП і допомога в боротьбі з тими, хто знищує дику природу. Для цього будуть задіяні безпілотники DJI Inspire, обладнані тепловізорами і відеокамерами 4К.

Надійшла навіть пропозиція про заміну безпілотниками звичайних піших поліцейських патрулів, що дозволить різко скоротити кількість поліцейських на вулицях британських міст.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: