Volkswagen показав новий електромобіль і роботів-электрозаправників
11 Липня , 2017
Енергогенеруюча пішохідна вулиця Pavegen запрацювала в Лондоні
11 Липня , 2017

У Південній Кореї побудують найбільшу сонячну електростанцію на воді, яка обертається

Збільшити ефективність сонячної електростанції можна різними шляхами. Один з варіантів передбачає створення плавучої сонячної електростанції, яка, обертаючись, підлаштовується під положення Сонця на небі. Про швидке створення однієї з таких сонячних електростанцій повідомила компанія Solkiss, яка збирається створити найбільшу електростанцію в Південній Кореї, використавши для цього одне з водосховищ країни.

Картинки по запросу Solkiss

Для того щоб збільшити кількість виробленої енергії, Solkiss розробили спеціальну систему, яка буде відслідковувати Сонце за допомогою фотоелементів. Повертати панелі в потрібну сторону будуть двигуни, енергія для яких буде вироблятись на цій же станції.

Розробники впевнені, що їхня станція може забезпечити приріст електроенергії на 22 відсотки в порівнянні з сухопутними сонячними електростанціями. Крім того, розробка Solkiss буде на 15 відсотків ефективніша звичайних плавучих станцій.

Незважаючи на те, що корейська станція стане найбільшою за розміром плавучої станцією, за потужністю вона навряд чи зможе змагатися з китайської сонячною електростанцією, потужність якої складе 70 мегават.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: