Домашній пристрій Buoy використовує штучний інтелект і машинне навчання для економії води
3 Грудня , 2017
Виробник сільгосптехніки Fendt презентував компактний електротрактор Fendt e100 Vario
3 Грудня , 2017

У новому поліцейському відділку Китаю не буде людей, тільки штучний інтелект

Влада Піднебесної пообіцяла незабаром відкрити у завантаженому мегаполісі Ухань відділ транспортної поліції, в якому буде працювати тільки один робот. І той не робокоп, а просто роботизована система перевірки і видачі документів. В її основі лежить спеціальний штучний інтелект, який майже миттєво ідентифікує відвідувачів, що дозволить викорінити черги. Це в теорії.

Поліцейський ШІ зможе працювати в режимі 24/7 і він позбавлений ризику «людського фактору». Тільки суворі алгоритми, відповідно до встановлених регламентом процедур, його не підкупити і не обдурити. Геть бюрократію – прискорення всіх процедур повинно допомогти китайським водіям оптимізувати свій бізнес і збільшити заробітки.

Китай прагне до 2030 року захопити беззастережне лідерство у сфері інтеграції ШІ у всі сфери життя і тому неохоче обговорює ризики такого поспіху. За даними вчених з Оксфорду, до 2025-го 7 % робочих місць у США займуть роботи, а до 2040-го їх частка складе вже 47 %. У Китаї кількість простих виробництв, які можна швидко і вигідно роботизувати, набагато більша– у разі масового безробіття соціальних потрясінь не уникнути, проте, давайте погодимось, в таких місцях дуже не вистачає продуктивності і

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: