Батареї з графену можуть генерувати енергію
28 Листопада , 2017
Магнітне вітрило може стати гальмівною системою для міжзоряних дослідних космічних апаратів
28 Листопада , 2017

У NASA пройшли випробування надзвукового марсіанського парашута

Парашутна система ASPIRE, яку передбачається використовувати для місії Mars 2020, успішно пройшла перші випробування. Надзвуковий «космічний парашут» розроблений інженерами Американського космічного агентства для того, щоб в майбутньому допомогти апарату без негативних наслідків сісти на поверхню Марса.

Технічний керівник проекту розповів, що роботи над посадковою системою йдуть за графіком і поки все проходить добре. Зараз в ході випробувань вийшло розкрити парашут на правильній висоті і швидкості. Крім того, тестування вдалось зняти на відео.

Для того щоб подивитись на парашут в дії, NASA запустило маленьку ракету Black Brant IX, довжина якої складає лише 18 метрів. На борту ракети знаходився вантаж з парашутом, датчиками збору даних, камерою та системою розгортання. Через 40 секунд після запуску парашут розкрився на висоті 42 кілометри. Приземлення вантажу відбулось через 35 хвилин в п’ятидесяти кілометрах від стартового майданчика космодрому Уоллопс, розташованого в штаті Вірджинія.

Наступний тест ASPIRE запланований на лютий 2018 року. Щоб все протестувати, часу залишається не так вже й багато, адже місію Mars 2020 планується почати влітку 2020 року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: