Зниклі винаходи
18 Червня , 2017
Компанія Boeing приступає до створення експериментального космічного літака” Phantom Express військового призначення
19 Червня , 2017

У Львові пройшла конференція R0boCamp 2017

 

В суботу, 17 червня у Львові вдруге пройшла конференція R0boCamp 2017, яка зібрала понад 250 учасників зі всієї України. Мета конференції – згуртувати українську спільноту IoT розробників, інтегрувати її в загальносвітову індустрію, розповісти про найновіші розробки як на світовому, так і на українському ринку.

«Три роки тому я намагався знайти українські підприємства чи проекти, які займаються розробкою роботів, але безуспішно. Працюючи в Shadow Robot, я вирішив заснувати спільноту ROS Ukraine, що має на меті популяризацію професійної і аматорської розробки роботів в Україні», – говорить керівник команди розробників британської компанії Shadow Robot Андрій Петльований.

В Україні поширеною є ситуація, коли перспективний стартап стикається з проблемою відсутності коштів. Одним із найефективніших механізмів залучення інвестицій є краудфандинг. За кількістю реалізованих стартапів найбільшою краудфандинговою платформою у світі вважається Kickstarter. Як свідчить офіційна статистика Kickstarter, за її допомогою вдалося успішно профінансувати більше 126 тисяч проектів на загальну суму 3,1 мільярда доларів.

До прикладу, створена українськими розробниками гарнітура Hushme, яка робить розмови по телефону нечутними для оточуючих, зібрала 70 тисяч доларів на Kickstarter. Зокрема, в рамках конференції відбулась виставка #R0boCampExpo, де свої проекти представили 20 українських розробників.

Під час конференції відбулось змагання роботів сумо. До конкурсу учасники готували автономного робота, який як і в традиційних японських бойових мистецтвах, намагався виштовхати робота-суперника за межі рингу. У конкурсі взяли участь команди учнів 5-9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Львова.

Усі фото Василя Сливки

Джерело: zaxid.net

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: