На озброєння ССО ЗС України прийнято снайперські гвинтівки McMillan TAC-50 і Surgeon PSR
17 Листопада , 2017
Продажі нового родстера Tesla почнуться в 2020 році
17 Листопада , 2017

У Loсkheed Martin розробили військовий екзоскелет

Напевно багато хто з нас у фантастичних фільмах і книгах стикались з описом військових майбутнього, де використовувались для екіпірування екзоскелети, що значно покращують фізичні здібності носіїв. Подібні пристрої дійсно розробляються, і один з них нещодавно був представлений одним з лідерів ринку по розробці інноваційних озброєнь, компанією Loсkheed Martin.

Екзоскелет отримав назву FORTIS K-SRD, і він покликаний, за повідомленням видання Robo Daily, значно знизити стомлюваність військових і підвищити їх витривалість. Дослідники протестували перші зразки на просунутій біговій доріжці, кут якої під час тесту був здатний змінюватись до 15 градусів. Крім того, в ході експерименту випробовувані наділи на себе рюкзаки вагою до 20 кілограмів. Сам же екзоскелет кріпився до ніг людини.

Для того щоб оцінити стан, зчитувались показники пульсу, тиску, визначалась загальна стомлюваність і маса життєво важливих показників здоров’я людини. З’ясувалось, що використання екзоскелету значно знижує навантаження на нижні кінцівки і спину при виконанні фізичних вправ. У середньому випробовувані втомлювались в кілька разів менше і набагато повільніше, ніж ті, хто не був оснащений экзоскелетом. В майбутньому Lockheed Martin планують провести тестування FORTIS K-SRD в міських умовах, на сходах висотних будівель, а також у гірській місцевості.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: