Художник продає маски для обману систем розпізнавання осіб
29 Жовтня , 2019
Реактивний автомобіль Bloodhound SSC розігнався до 537 кілометрів на годину
1 Листопада , 2019

У Лос-Анджелесі прокладають дорогу з перероблених пластикових пляшок

Як повідомляє діловий журнал Fast Company, адміністрація Лос-Анджелеса залучила стартап TechniSoil Industrial до ремонту однієї з міських доріг. В ході цього проекту компанія запропонувала використовувати суміш з переробленого пластику з асфальтом.

Як відомо, в процесі традиційного дорожнього ремонту знімається верхній шар асфальту, який представляє собою суміш бітуму зі шматочками каміння, піску і гравію. TechniSoil запропонувала в якості сполучного елемента використовувати перероблений поліетилентерефталат, який застосовується у виробництві пластикових пляшок.

Тепер, замість того, щоб викидати старий асфальт і замінювати його новим, компанія використовує машину, яку охрестили «переробний потяг». Вона подрібнює старий асфальт, змішує його з рідким пластиком і кладе в основу майбутнього оновленого покриття.

В результаті, як підрахували фахівці, при ремонті кожного кілометра дороги можна буде економити на 26 вантажівках, які потрібні були б для вивезення старого асфальту та підвозу нових матеріалів.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: