Лондонський аеропорт першим отримає цифрову диспетчерську “вежу”, що знаходиться на відстані 130 кілометрів
8 Лютого , 2018
NASA розробляє імплант, що запобігає м’язовій атрофії у космонавтів
9 Лютого , 2018

У Китаї розробили екзоскелет для військових

Державна китайська корпорація Norinco виробляє не тільки військову техніку та боєприпаси. Нещодавно її інженери закінчили роботу над прототипом екзоскелету нового покоління, який дозволить власнику без особливих зусиль переносити вантажі вагою до 45 кілограмів.

Попередня версія була створена три роки тому, але у неї були суттєві проблеми з гідравлікою і акумуляторами. Новий прототип позбавлений таких недоліків, а його конструкція стала відчутно легшою і зручнішою для користувача. Доопрацьовані гідравлічні та пневмоприводи і легкий каркас екзоскелету дозволяють з легкістю використовувати його в будь-якій місцевості. При цьому одягнена в нього людина буде докладати в п’ять разів менше зусиль для транспортування вантажів.

Зниження ваги конструкції дозволило ефективніше витрачати батареї. Тепер екзоскелет працює набагато довше і краще, але через те, що розробка робилася на замовлення військових, точних даних не повідомляється. Але відомо, що новий екзоскелет набагато кращий попереднього, який дозволяв пройти в ньому до 10 кілометрів на середній швидкості 4 кілометри на годину.

Екзоскелети можна застосовувати і в мирних цілях, пристосувавши їх для допомоги людям з обмеженими можливостями або обладнати ними склади або складальні цехи, забезпечивши вантажникам і збирачам більш комфортні умови праці.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: