Підводний човен для Титану протестують у штучному метановому морі
12 Лютого , 2018
Армія США випробує роботизований автомобіль Humvee з кулеметом ARAS
12 Лютого , 2018

У Китаї почалися продажі електрокару за 6 тисяч доларів

General Motors, Wuling Automobile і SAIC Motor Corporation кілька років тому заснували в Китаї спільне підприємство з виробництва автомобілів. Нещодавно з конвеєра об’єднання зійшов міський електрокар вартістю лише 5,6 тисячі доларів, який через кілька місяців почали продавати по всьому Китаю, — повідомляє Electrek. Двомісний електромобіль називається Baojun E100, і схоже, у нього є всі шанси на те, щоб стати найдоступнішим авто з електроприводом в Піднебесній.

Насправді цінник від регіону до регіону буде варіюватися від 5,6 до 9,3 тисячі доларів. Різниця в ціні обумовлена розмірами регіональних субсидій — в тих провінціях, де влада приділяє особливу увагу транспорту з нульовим рівнем викидів, він буде помітно дешевший.

Baojun E100 вийшов дуже маленьким, але спритним. Електромобіль, шириною 1,5 метра і заввишки 1,6 обладнаний невеликим електродвигуном потужністю 29 кВт, що дозволяє йому на одному заряді проїхати близько 155 кілометрів — дуже непогано для міських жителів, зазвичай які добираються на своїх авто на роботу, в магазин і додому.

Автомобіль почали просувати вже в минулому році — експериментальні продажі за рекордно низькою ціною стартували у місті Лючжоу — там за п’ять місяців вдалося продати більше одинадцяти тисяч электромобілів за ціною 5,6 тисяч доларів. Зараз, коли виробник вивчив всі «за» і «проти», було прийнято рішення розпочати повноцінні продажі авто і в інших регіонах, де вартість машини буде змінюватись, але в жодному разі не перевищить 9,3 тисячі доларів. Попит на машину напевно можна було б збільшити, почни автоконцерн продавати Baojun E100 за кордоном, але ні, продавати його за межами Китаю виробник не збирається.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: