Ілон Маск показав передсерійну Model 3 дії (відео)
29 Березня , 2017
Шерінг-сервіс «розумних» електроскутерів Gogoro захоплює Берлін
29 Березня , 2017

У Китаї відкрили керований ШІ продуктовий магазин

Тепер не лише компанія Amazon може похвалитись магазином без продавців і касирів. Днями, китайський стартап Wheelys відкрив у Шанхаї продуктовий відділ, в якому, теж, всім заправляє програмне забезпечення і комп’ютери. Сайт Digital Trends повідомляє, що в Wheelys вже можна придбати готові сніданки, обіди та вечері. В асортименті представлені різні закуски і продуктові набори.

Покупцям пропонується самостійно просканувати магазинні полиці за допомогою спеціального додатка для смартфонів, після чого визначитись з вибором і зробити покупку. Продукція, яка представлена в магазині, дозволяє швидко, просто і зі смаком приготувати їжу для двох чоловік приблизно за півгодини.

Програми для смартфонів не втомлюються, лампочки, полиці і їжа — теж, тому магазин працює цілодобово. Площа торгового залу, поки, дуже невелика — всього близько 50 квадратних метрів, але представники Wheelys налаштовані позитивно, тому, якщо відвідувачам припаде до душі нова схема роботи, незабаром відкриються нові магазини, адже досвід вже є. У минулому році компанія тестувала такий магазин в Швеції.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline