Електричний мотовсюдихід Nikola Zero потужніший за позашляховики
27 Листопада , 2017
Лазери можуть стати новим видом космічної зброї, порівняної по потужності з ядерною
27 Листопада , 2017

У Канаді запустять блокчейн-платформу ідентифікації особистості

Вже зовсім скоро, в 2018 році, канадський стартап SecureKey збирається запустити блокчейн-платформу, за допомогою якої жителі країни зможуть проходити ідентифікацію в державних сервісах, на сайтах банків, мобільних операторів і багатьох інших, використовуючи для цього свій смартфон.

Сервіс ідентифікації розроблений фахівцями SecureKey на базі технологій блокчейну від IBM і створений для того, щоб допомогти людям підтверджувати свою особистість там, де це необхідно, за допомогою смартфону або пристроїв на Windows. Це може допомогти прискорити багато процесів, позбавивши співробітників установи та їх клієнтів від непотрібної метушні.

Наприклад, хтось вирішив оформити на сайті кредит і залишив свій мобільний у формі зворотного зв’язку. У відповідь від банку йому приходить запит на доступ до особистих даних. Клієнт підтверджує, а банк миттєво отримує необхідну йому інформацію, минаючи довгі черги, перевірки і ін.

За словами представника SecureKey, розподілений реєстр не проводить дані через центральну платформу, що дозволить захистити її від хакерів.

«Завдяки цій системі клієнтові простіше довести, що він — це саме він, тому і шанси зловмисників прикинутись кимось ще стають меншими», — пояснив глава SecureKey Грег Вульфонд.

Проект вже підтримали деякі великі банки і мобільні оператори. Крім того, SecureKey вдалось знайти кілька великих інвесторів, які погодились спільно вкласти в розробку 24 мільйони доларів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline