Honda випустить електричний скутер EV-Cub в 2018 році
24 Червня , 2017
Китайський квантовий супутник передав дані на рекордну відстань
24 Червня , 2017

У Гарварді почали робити роботів з трубочок для коктейлів

Еволюційний шлях від коктейльних соломинок до роботів.

Інженери з Гарвардського університету запропонували використовувати соломинки для коктейлів в якості основного матеріалу при створенні пневматичних роботів.

Для демонстрації концепції дослідники побудували кілька механізмів з різною кількістю кінцівок, результати опубліковані в журналі Soft Robotics, короткий опис доступно на сайті Гарвардського університету.

В сучасній робототехніці дослідники постійно експериментують з відповідними матеріалами і конструкційними рішеннями.

Дослідники з Гарварду запропонували використовувати для створення роботів коктейльні трубочки — завдяки такому дизайну пристрої виходять дешевими, лекими, простими в конструкції і легко масштабованими при використанні трубок більшого діаметру.

Автори назвали такі механізми артроботами, від англійського arthropod (членистоногі). Артроботи приводяться в рух за допомогою пневматики — накачування порожнини повітрям розгинає суглоб, а у вихідне положення трубочка повертається за допомогою гуми.

Такі механізми можуть ходити, наслідуючи комах, а легка вага дозволяє артроботам підійматись на круті схили і навіть плавати, як водомір.

Для демонстрації можливостей артроботів автори побудували кілька прототипів з різною кількістю кінцівок. За словами дослідників, це поки що тільки демонстрація концепції.

Вони вважають, що соломинка виступає в ролі будівельного блоку «з ідеальним співвідношенням міцності та ваги», тому в майбутньому артроботи зможуть бути більш складними пристроями, які вирішують задачі в реальному світі. Наприклад, їх можна буде використовувати в ході пошукових робіт в зонах стихійних лих.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: